Zajęcia edukacyjne dla uczniów – na kogo czeka praca? Wybrane problemy rynku pracy w Łodzi i regionie

Szybka informacja nr 19 z dnia 2018-09-17
rok szkolny 2018/2019

Obserwatorium Rynku Pracy dla Edukacji w ŁCDNiKP zaprasza do skorzystania w roku szkolnym 2018/2019 z oferty zajęć edukacyjnych dla uczniów. Zajęcia prowadzone są w szkołach w wymiarze jednej godziny lekcyjnej i dotyczą rynku pracy oraz jego potrzeb.

Udział w zajęciach poszerzy wiedzę młodzieży na temat oczekiwań pracodawców oraz możliwości znalezienia zatrudnienia w różnych obszarach gospodarki regionu łódzkiego, a niezdecydowanym pomoże w zaplanowaniu ścieżki kariery zawodowej.

Obserwatorium zaprasza także rodziców (opiekunów) do skorzystania z konsultacji dotyczących zapotrzebowania na zawody i kwalifikacje w województwie łódzkim.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących terminu oraz tematyki zajęć prosimy o kontakt z kierownikiem Obserwatorium p. Elżbietą Ciepuchą lub Anną Gębarowską-Matusiak -specjalistą ds. statystyki i analiz w ORPdE (tel. 42 678-33-78 w. 357; e.ciepucha@lcdnikp.elodz.edu.pl, a.gebarowska-matusiak@lcdnikp.elodz.edu.pl, obserwatorium@wckp.lodz.pl).

Prosimy o przygotowanie sali wyposażonej w komputer, rzutnik multimedialny oraz ekran. Wymieniony sprzęt jest niezbędny do przeprowadzenia zajęć.

Opracowała:
Anna Gębarowska-Matusiak
Specjalista ds. statystyki i analiz