Konsultacje grupowe w Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym Obserwatorium Rynku Pracy dla Edukacji

Szybka informacja nr 23 z dnia 2016-09-16
rok szkolny 2016/2017

Informujemy, że w roku szkolnym 2016/2017 Obserwatorium Rynku Pracy dla Edukacji w ŁCDNiKP będzie prowadzić w ramach „Innych” usług edukacyjnych konsultacje grupowe w zakresie udzielania informacji na temat zmian w obszarze rynku pracy z wykorzystaniem materiałów i danych Biblioteki Zasobów Informacyjnych Obserwatorium. Jest to szczególna biblioteka, która składa się z dwóch części: elektronicznej i tradycyjnej.

Konsultacje będą przeprowadzane z wykorzystaniem aktualnych wyników analiz i badań z obszaru rynku pracy i edukacji. Uczestnicy zapoznają się z efektami prac Obserwatorium i innych instytucji badawczych oraz z zasobami tej biblioteki i sposobami wykorzystania zawartych w niej danych, dzięki czemu poszerzą swoją wiedzę o wyniki aktualnych badań i opracowań.

Uczestnicy konsultacji będą mogli pozyskać najnowsze informacje na temat zapotrzebowania rynku pracy na odpowiednie kadry (w tym zapotrzebowanie na kompetencje zawodowe i społeczne ważne dla rynku pracy), zawodów przyszłości i branż rozwojowych.

Na konsultacje zapraszamy zarówno dyrektorów i nauczycieli wszystkich typów szkół, uczniów i ich rodziców oraz inne zainteresowane osoby.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Centrum i do skorzystania z proponowanych przez nas konsultacji. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w siedzibie Obserwatorium Ryku Pracy dla Edukacji w ŁCDNiKP (ul. Kopcińskiego 29, pok. 308, III piętro) lub pod numerem telefonu 678-33-78 wew. 357 oraz mailowo pod adresem: obserwatorium@wckp.lodz.pl.

Opracował:
Jarosław Tokarski
Specjalista ds. programowania i zarządzania informacją statystyczno-analityczną