PRZEGLĄD BADAŃ RYNKU PRACY W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM - współpraca partnerska

Dnia 08-06-2010 odbyło się seminarium partnerskie zorganizowane przez Obserwatorium Rynku Pracy dla Edukacji pt:
PRZEGLĄD BADAŃ RYNKU PRACY W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM Z PERSPEKTYWY POTRZEB EDUKACJI - współpraca partnerska

Naszymi gośćmi byli:

Piotr Ryszard Cmela dyrektor Urzędu Statystycznego w Łodzi
Anna Jaeschke kierownik Wydziału Analiz w Urzędzie Statystycznym w Łodzi
Katarzyna Pawlatakierownik Wydziału Badań i Analiz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi
Paweł Tustdyrektor Oddziału PTE w Łodzi
Maria Wajgnerdoradca metodyczny w ŁCDNiKP;
nauczyciel w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łodzi
Anna Stańczykprezes Agencji Analiz Statystyczno-Ekonomicznych
AN-STAT w Łodzi
Iwona Gruczyńskawiceprezes Agencji Analiz Statystyczno-Ekonomicznych
AN-STAT w Łodzi

Tematyka przedstawionych referatów (prezentacje multimedialne):

1. Działalność Obserwatorium Rynku Pracy dla Edukacji – różne formy i obszary współpracy - Elżbieta Ciepucha(kierownik Obserwatorium w ŁCDNiKP)

2. Kwalifikacje zawodowe i umiejętności poszukiwane na rynku pracy – w oparciu o analizę internetowych i prasowych ofert pracy - Jakub Stempień (specjalista ds: badań i analiz w Obserwatorium w ŁCDNiKP)

3. Regionalne Obserwatorium Rynku Pracy w Łodzi - Katarzyna Pawlata (kierownik Obserwatorium w Wojewódzkim Urzędzie Pracy)

4. Gospodarka w województwie łódzkim i Łodzi – symptomy i tendencje - Anna Jaeschke (kierownik Wydziału Analiz w Urzędzie Statystycznym w Łodzi)

5. Diagnoza potrzeb edukacyjnych w obszarze szkolnictwa zawodowego związanego z przemysłem informatycznym (Główne założenia Projektu – wybrane aspekty) - Iwona Gruczyńska (Agencja Analiz Statystyczno-Ekonomicznych AN-STAT)

6. Kierunki (strategia) współpracy partnerskiej w  zakresie monitorowania rynku pracy dla potrzeb edukacji w regionie - Elżbieta Ciepucha (kierownik Obserwatorium w ŁCDNiKP)

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.